Хімія чи натуральний продукт?

Все-таки, хімія – одне з найкращих здобуттів.

Яке щастя, що ми не живемо 100 років тому, коли волосся мили лопухом і яйцем. Робили так, до речі, не тому, що це дуже корисно, а тому що не було вибору. Не було усіх цих шампуней, масок, скрабів для шкіри голови і так далі. Ніякі корисні речовини з яйця не здатні проникнути всередину. Від слова «зовсім». Ніякий лопух не зробить того, на що здатні нинішні екстракти у складі. Я не знаю, як ви, але в мене викликає великий подив, коли маючи доступ до сучасної косметики, люди обирають поради бабусь. Я ще можу зрозуміти, коли це від нестачі коштів, але у всіх інших випадках це скоріше від нестачі розуміння промисловості. Приблизно як «я не буду користуватися електрикою, я свічку запалю, щоб було світло».
Десятки років найкращих розумів планети були витрачені, щоб зробити компоненти, які будуть здатні проникати глибше у шкіру. Просто вдумайтесь в це..
Ви на якій стороні, до речі? На стороні науки, чи «це усьо хімія, вона врЕдна»?

А взагалі я хотіла написати про наш відлущучий скраб для шкіри голови. Склад якого закриває всі потреби, бо він працює одномоментно і хімічно (бо в складі кислоти, які діють на сальні залози), і механічно, видаляючи те, що спочатку підрозчинили і помʼякшили кислоти. Ороговілості, залишки стайлінгу, залишки безсульфатних засобів (є така сторона медалі у безсульфатних, забивають вони) і т.д. Чисті пори голови це така ж необхідність, як і чисті пори на обличчі.
Можна, звісно, пошкрябати голову сіллю, якою солите борщ. Ну хоч щось. Краще ніж нічого. Це порада для тих, хто спочатку помив голову яйцем.
Нашим скрабом користуватись достатньо 1-2 на тиждень.

07.02.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. 8. Якщо Вас турбують гнійні запалення, прищики - патчі від акне. Гідроколоїдні патчі пришвидшують загоєння та створюють захисний бар'єр від забруднень запаленої ділянки. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Чому силікони корисні? 1. Створюють захисний барʼєр Силікони огортають волосся тонкою плівкою, захищаючи його. Беруть кожну волосинку в невагомий чохол. Це особливо важливо для тонкого і ламкого волосся, яке потребує додаткового захисту. 2. Зменшують тертя Силікони знижують тертя між волосинками, полегшуючи їх розчісування, зменшуючи ламкість і ризик появи посічених кінчиків. 3. Ефект гладкості та блиску Продукти із силіконами роблять волосся більш доглянутим на вигляд, гладеньким, блискучим і слухняним.  4. Утримують активні інгредієнти У засобах з оліями, вітамінами чи протеїнами силікони «запечатують» корисні речовини всередині волосся, подовжуючи їх дію. Без силікону та олій ці речовини просто не будуть триматися.  Силікони - ваші помічники, а не вороги. Не потрібно їх боятися! А блондинкам без силіконів взагалі ніяк!
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності