Блог
Експертні статті про красу, здоров’я
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Патчі з гіалуроновою кислотою – це SOS допомога для шкіри. Тобто той самий засіб, коли ви до 5 ранку танцювали на барній стійці, а на 9 ранку призначено зустріч і треба виглядати людиною. Або в літаку шкіра зневоднена і треба швидко наповнити вологою. Або набряки у вас дикі, тому що вчора солоних огірків наїлися (у цьому випадку краще прикласти патчі з холодильника). Основа гідрогелевих патчів - субстанція, отримана з бурих водоростей. І ця основа вже просочена активними концентратами. У нашому випадку, спрямованими на зволоження за рахунок гіалуронової кислоти у складі.

Принцип роботи патчів схожий з роботою компресу: за рахунок «подушки» активні речовини довше вбираються, повільніше висихають і краще проникають у шкіру. За рахунок щільного прилягання патчів до шкіри ми отримуємо поверхневі мікронабряки (не плутати з набряками, які створюють мішки під очима) і тому відбувається розгладжування зморшок. Тимчасове. Але й не слід чекати від патчів ефекту, як від пластичної хірургії. Тобто, це допомога SOS для шкіри з ознаками стресу.

Нагадаємо: концентрація речовини в патчах вище, ніж у багатьох кремах або сироватках. Інакше б вони не працювали так швидко.

Наносити патчі потрібно після очищення шкіри (гель/пінка/гідрофільна олія або ензимна пудра) та тонізації (тонік за типом шкіри). Патчі можна наносити не тільки на зону під очима, а на шию або носогубні складки.

Тримаємо патчі 15-20 хвилин і не перетримуємо, інакше вони витягнуть усю вологу зі шкіри і зроблять лише гірше. Патчі не повинні висохнути на шкірі!

Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Чи шкідлива кислота ? Однозначної відповіді немає. По-перше, яка кислота? По-друге, яка кількість кислоти? Тому що схожі назви можуть бути різними хімікатами. Метилметакрилова та етилметакрилова, наприклад. Або їх з'єднання. Чиста метилметакрилова  кислота найбільш небезпечніша, ніж її з'єднання. А не очищена кислота, тим більше. Виробники досі використовують ММА в своїх продуктах, тому що дешева. Матеріал, який має у складі ММА буде гарно триматися на нігтях, навіть при поганій підготовці натурального нігтя, навіть без праймерів. А якщо кислоти великий % - ідеальна адгезія на довгий термін. Чим небезпечна кислотність баз, особливо, при неправильній роботі з базами ? (вирівнювання нігтів великою кількістю бази) Для майстра: Метилметакрилат шкідливо впливає на центральну нервову систему, печінку, нирки; провокує алергічну реакцію очей, шкіри, носа, горла; викликає сильну головну біль, нудоту та дерматит. Для клієнта: дерматит, алергічні реакції, оніхолізіс, хімічний опік нігтьового ложа. Якщо у клієнта почалась алергія на базове/топове покриття, особливо, якщо вона сумісна з хімічним опіком, а майстер продовжує покривати нігті наслідки у клієнта будуть такі: По-перше, навіть якщо зробити перерву в покритті нігтів гель-лаком та замінити на якісні матеріали, організм  може зреагувати на алерген всеодно. Тобто, клієнту буде заборонено покривати гель-лаковою системою нігті на все життя. Ви повинні працювати тільки на якісних матеріалах! В продуктах TM Nika Zemlyanikina відсутні токсичні кислоти ММА, всі матеріали мають нейтральний склад та сертифіковані на державному рівні.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Чи потрібен праймер ? ТАК! Багато майстрів вважають, що праймер - це маркетинг і без нього покриття буде триматися. Але це зовсім не так. Давайте згадаємо етапи підготовки нігтя до покриття: Після дезінфектора та знежирювача бафимо натуральний ніготь, тобто, видаляємо ліпідний шар, при цьому підіймаємо оніхобласти. Уявіть, що ви дивитесь на ніготь під мікроскопом: Оніхобласти розташовані разом один до одного. Після бафа/пилки або фрези вони підіймаються і між ними з'явився простір. Якщо ще зрозуміліше: схоже на зростаючу траву. Земля- натуральний ніготь, трава- оніхобласти. Тепер уявіть, що ви виливаєте воду. Вода заповнить простір між травинками, витісняючи повітря. Праймер це і є вода А якщо на траву покласти ковдру ? Між ковдрою та травинками залишиться повітря. А ковдра - це каучукова база, яка залишила сприятливі умови для мікроорганізмів (псевдомонії - плісняви). Якщо використовуєте рідку базу першим шаром втираючими рухами, можливо, плісняви можна уникнути. По-друге, безкислотний праймер покращує адгезію між натуральним нігтем та каучуковою базою, працює, як двусторонній скотч.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Все-таки, хімія - одне з найкращих здобуттів. Яке щастя, що ми не живемо 100 років тому, коли волосся мили лопухом і яйцем. Робили так, до речі, не тому, що це дуже корисно, а тому що не було вибору. Не було усіх цих шампуней, масок, скрабів для шкіри голови і так далі. Ніякі корисні речовини з яйця не здатні проникнути всередину. Від слова «зовсім». Ніякий лопух не зробить того, на що здатні нинішні екстракти у складі. Я не знаю, як ви, але в мене викликає великий подив, коли маючи доступ до сучасної косметики, люди обирають поради бабусь. Я ще можу зрозуміти, коли це від нестачі коштів, але у всіх інших випадках це скоріше від нестачі розуміння промисловості. Приблизно як «я не буду користуватися електрикою, я свічку запалю, щоб було світло». Десятки років найкращих розумів планети були витрачені, щоб зробити компоненти, які будуть здатні проникати глибше у шкіру. Просто вдумайтесь в це.. Ви на якій стороні, до речі? На стороні науки, чи «це усьо хімія, вона врЕдна»? А взагалі я хотіла написати про наш відлущучий скраб для шкіри голови. Склад якого закриває всі потреби, бо він працює одномоментно і хімічно (бо в складі кислоти, які діють на сальні залози), і механічно, видаляючи те, що спочатку підрозчинили і помʼякшили кислоти. Ороговілості, залишки стайлінгу, залишки безсульфатних засобів (є така сторона медалі у безсульфатних, забивають вони) і т.д. Чисті пори голови це така ж необхідність, як і чисті пори на обличчі. Можна, звісно, пошкрябати голову сіллю, якою солите борщ. Ну хоч щось. Краще ніж нічого. Це порада для тих, хто спочатку помив голову яйцем. Нашим скрабом користуватись достатньо 1-2 на тиждень.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Ось вам моя думка. Потрібно чітко розуміти потребу клієнта, в першу чергу. Японський манікюр - це процедура, а не кінцевий результат. Для досягнення такого ж результату достатньо звичайного поліровщика. На рахунок укріплення і «оздоровлення» нігтів після японського манікюру, ну я б посперечалась. Неможливо реанімувати мертве. А нігті не є живою частиною. Як і волосся. На рахунок самої церемонії - чому ні. Іноді клієнтам потрібен антураж. І якщо вони згодні за це платити- прекрасно. Мені колись було цікаво попити чаю в центрі Лондону по всім правилам. Заплатила купу грошей, отримала і чай, і антураж. Але я чітко знала, що іду туди не заради самого напою. Якщо ж ціль - це саме кінцевий результат, повторюсь, звичайного поліровщика нормальної якості вистачить з головою. Ефект той самий, блискучі нігті. Для домашнього користування також прекрасно підійде.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Давайте поговоримо про чисту олію для волосся. Не знаю, чи є щось гірше для слов'янського волосся.. Мода на олійні маски прийшла до нас з Азії. Потрібно розуміти, що у азіатів інша структура волосся. Вони щільні, гладкі та важкі. У них в 2 рази більше шарів кутикули. (так, у волосся вона також є) А у нас, слов' янок? У більшості на голові - пух. Легкі та тонкі. Ще й зіпсовані водою та фарбуванням. Що ви робите олією начитавшись бьюті-блогерів? Вірно, обтяжуєте свій пух на голові. Волосинка напитується олією, стає тяжкою і обламується. Плюс олію важко вимити. А це протипоказано тонкому волоссю! Особливо буде весело тим, хто робив курсом такі маски. Привіт тим, які полюбляють наносити олію на шкіру голови проти випадіння. Олія закупорює волосяні фулікули, що сприяє утворенню сальних пробок. При цьому сальні залози продовжують виділяти себум, який не в змозі вийти назовні. І що далі? Він починає давити на кровоносні судини, пережимає їх, порушується живлення волосяної цибулини, що призводить до випадіння. У вас гарне волосся, а не пух? Це класно. Але і вам потрібно знати, що чисті олії несумісні з термоукладкою, тому що олія горить при нагріванні. Виходить смажене волосся. Якщо ви подумали : "Навіщо мені купляти повноцінний догляд за волоссям з оліями у складі, якщо я можу купити кокосову або олію ши та робити собі масочки" я вас засмучу. Ви ніколи не зможете зробити засіб, як в лабораторних умовах. Не тому що Ніка розумна, а ви ні. Це питання обладнання. В косметичних лабораторіях чисті олії розділюють на маленькі частинки та вводять у формулу. Вони не так забруднюють волосяні фулікули та не обтяжують волосся. Не горять при укладанні. Вища проникна здатність та саме та концентрація, яка надасть користь, а не шкоду.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності