Лакова система

Взагалі, мені трохи важко, бо я з тих динозаврів, які ще лаками працювали і ніяких гелей не було. І кожний раз, отримуючи запитання на кшалт «а чим його стирати», або «а як це він без лампи сохне», я впадаю трохи в ступор. Типу : «Ви шо, прикалуєтесь з мене?!». А потім згадую, що я в професії майже 21 рік і мало того, що застала лаки, то ще і пам‘ятаю багато цікаво типу телефонних будок, труси по талонам і взагалі все те, про що покоління next бачить тільки в фільмах. Аліса он не розуміє «як це у тебе в дитинстві не було мобільного, як ти дзвонила мамі тоді?».

Ну то я відволіклась. Так от. Лакова система. Це такий звір, який потребує, трохи вміння. Нам, динозаврам, легко було перейти з Лака на гель-лак, з акрилу на гель, а от навпаки може бути трохи складніше. Бо треба розуміти, що якщо лак висихає в повітрі, то і працювати їм треба швидше. А майстри гель-лачники до цього не звикли. І їм реально здається , що вони швидкі, шо куди твоє діло. І неможливо просто довести , що їм саме здається, одразу в позу опозиції стають.

Так от, база лакова потрібна, щоб по-перше захистити ніготь від пігменту та пересихання, по-друге, забеспечити стійкість покриття, по-третє, прискорити висихання лаку.
Нанесли базу на чистий, знежирений ніготь (використувуйте тонік). Почекали хвилину.
Бо кожен шар в лаковій системі потрібно просушувати, інакше вся ваша повна композиція буде сохнути довше, ніж якщо ви кожний шар просушите по хвилині-дві. Також розумійте, що чим товще шар, тим довше він буде сохнути. База наша наче впитується в ніготь, вона не повинна блищати як скло.
Далі колір. Знову почекали пару хвилин. І закриваєте топом.Не продавлюючи пензликом ніготь. Наче поверху тягнете. Берете тіпс і тренуєтесь. Навіть якщо ви  мега-супер-пупер з гель-лаком. Лак – то інше. Не знаю, може по опису я все складно пишу, але на практиці це 3 секунди справи. Топ – то є гарант блиску і стійкості покриття.

Після топу чекаєте пару хвилин, розпилюєте сушку

Нагадаю, що сушку наносите тільки після топу! Змивається рідиною для зняття лаку.
Величезним плюсом є те, що клієнт може зробити це самостійно та відсутність алергічних реакцій. Тобто, у кого алергія на гель -лак, ТО Є ВАШЕ СПАСІННЯ.
На руках, звісно, триматиметься менше, ніж гель-лак. Тривалість носки залежить напряму від вашого образу життя. А ще у нас в лаках безподобний пензлик. Майстри дуже хвалять.

 

29.01.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності