Шампуні. Про SLS та SLES

Перше, на що слід звернути увагу – це відсутність у наших шампунях парабенів, SLS і SLES. Давайте розбиратися, що це таке.

Sodium Laureth Sulfate (SLES) – лауретсульфат натрію та Sodium Lauryl Sulfate (SLS) – лаурилсульфат натрію – найпоширеніші інгредієнти, поверхнево-активні речовини (далі – ПАР), що застосовуються для очищення та піноутворення. Ще їх називають детергентами. Синтезуються із нафтопродуктів. Дешеві та практичні.

Чесно кажучи, далеко не всі жахи, написані про «сульфати», мають під собою ґрунт. Їхня канцерогенність, накопичуваність в організмі, токсичність для репродуктивних органів, як люблять приправити свої тексти веган-блогери та інші борці за натуральність, ніким НЕ доведено.

То в чому ж тоді небезпека? SLS та SLES – небажані інгредієнти в щоденній косметиці, тому що день за днем ​​здатні руйнувати природні захисні бар’єри шкіри, внаслідок чого незахищена шкіра стає більш чутливою, сухою, схильною до лущеня та прояву алергічних реакцій. Тобто те, що я люблю – відтерміновані прояви.

Тепер докладніше:
SLS – sodium lauryl sulfate – лаурилсульфат натрію – найбільш жорсткий детергент, відомий як сильний алерген. Він здатний сушити та дратувати шкіру, при введенні в продукт у великій концентрації. При постійному використанні шампунів на основі лаурилсульфату натрію часто розвивається сухість шкіри голови, її лущення, свербіж, іноді – лупа. Також SLS здатний пристойно послабити волосся, стати причиною його випадання. Звісно, ​​це станеться не за один день. Пам’ятаєте, я говорила вище про відстрочені наслідки?

Широко поширене підвищення чутливості шкіри, зростання прояву алергічних реакцій можуть бути спровоковані багаторічним щоденним застосуванням засобів особистої гігієни на основі SLS з великою концентрацією речовини та відсутності у формулі пом’якшувальних інгредієнтів.

Тепер до SLES – sodium laureth sulfate – лауретсульфат натрію. Цей ПАР вважається менш агресивним, більш лагідним по відношенню до захисних бар’єрів шкіри.

До його специфіки відносять розчинення у простій воді, відтворення при різних пропорціях розчинів без забарвлень та замутнень з:
* високими піноутворюючими характеристиками;
* сумісністю з амфотерними, аніоноактивними та низкою інших ПАР;
* хорошими показниками, що чистять.

До речі, SLES завдає значно більших збитків екології, ніж SLS. Тому, якщо ви прямий веган-веган і топите за любов до природи, цей компонент суперечить вашим моральним принципам. Крім того, в процесі виробництва, а саме, етоксилування, SLES часто виявляється забрудненою 1,4Dioxane – шкідливою, дратівливою шкіру та очі речовиною, визначеною як «потенційний канцероген» Американським Агентством захисту навколишнього середовища.
Перелякалися вже? Пішли вивчати склади своїх шампунів? Не треба. Я вже зазначила, що найбільшої шкоди завдають великих концентрацій і відсутність пом’якшувальних компонентів. Як правило, цим грішить мас-маркетівська косметика. Цим і обумовлена ​​низька вартість. Та й на етикетках не пишуть % введення. Тому ви ніколи не дізнаєтеся, як справи насправді. Обидва компоненти (SLS, SLES) є дозволеними компонентами і проходять сертифікацію в Європі, зокрема. Питання будь-якої речовини завжди в її кількості та в цілому в формулі. До того ж, дуже важливо як часто і в якій кількості ви ними користуєтеся і який час контактуєте.

Наші шампуні:
Шампунь для жирного волосся –  Екстракт зеленого чаю, ефірна олія грейпфруту регулюють вироблення секрету сальних залоз, інтенсивно живлять волосся, відновлюють зсередини та захищають їх ззовні.
Шампунь для фарбованого волосся – регенеруючий шампунь для фарбованого волосся насичений природними оліями та екстрактами, ретельно очистить волосся та шкіру голови, допоможе зберегти яскравість кольору.
Шампунь проти лупи – олія авокадо та колаген нормалізують діяльність сальних залоз, сприяють утриманню вологи. Локони виглядають більш міцними та блискучими. У результаті регулярного застосування шампуню волосся набуває силу, об’єм та здоровий блиск.
Шампунь для нормального волосся – зволожуючий шампунь насичений природними оліями та екстрактами, ретельно очищує волосся та шкіру голови.

Що стосується наших шампунів, ми вирішили хоч трохи виключити з вашого (і мого, тому що я мою волосся кожен день) життя контакт з більш агресивними речовинами. У них немає парабенів, SLS та SLES❌
Як піноутворювач у білій серії Sodium Coco Sulfate – це теж ПАР, але отримують його з кокосової олії. Цей компонент дозволено до сертифікації навіть у натуральній косметиці!

30.01.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності