Чому з’являються прищі на руках зверху?
Маленькі, як гусяча шкіра? Зіткнулися? Отже, це зовсім не прищі. Це фолікулярний гіперкератоз. Виглядати може як – шорсткість, рожеві/червоні/безбарвні пухирці на передпліччях, плечах, колінах, сідницях, зовнішній поверхні стегон. Там, де росте “пушкове” волосся.
Фолікулярний гіперкератоз – стан, при якому пробки з відмерлих клітин рогового шару шкіри заповнюють вхідні отвори волосяних фолікулів. Тонка волосинка не може пробитися крізь пробку і залишається всередині шкіри. В результаті, деякі фолікули запалюються, а деякі набувають червоного або рожевого кольору. Якщо провести рукою по такій шкірі, виникає відчуття, ніби ви торкаєтеся терки. У народі кератоз називають «гусячою шкірою».
Більшість людей, які мають волосяний кератоз, абсолютно здорові. Схильність до цього стану пов’язані зі спадковими особливостями будови шкіри. Якщо його не лікувати, нічого страшного не станеться, у важку дерматологічну хворобу він не переросте. Але ось зовні це негарно.
А якщо проблема косметична, то й вирішувати її необхідно за допомогою косметичних засобів. Саме не пройде, на жаль.
Перше-скраб із вмістом гідролізату молочних протеїнів-це просто геніальний лікар для пошкодженої та роздратованої шкіри. Він збільшує життєздатність клітин, активізує вироблення колагену, має протизапальну дію, а значить не допустить запалення закупорених фолікулів. Гідролізований білок засвоюється шкірою краще, тому що розщеплений до молекул, здатних проникати крізь епідермальний бар’єр. А на це здатні не багато компонентів. Крім того, ніжний абразив механічно звільнить шкіру від ороговілостей.
Друге – крем з сечовиною. Рекомендую для цього наш крем для ніг. Наносите на ніч щільним шаром крем, він за ніч розчиняє ороговілості, а вранці проходьте скраб з молочним протеїном (наш кавовий скраб). Я ГАРАНТУЮ, при постійному виконанні цих двох пунктів прояви гусячої шкіри зведуть до мінімуму!