Про тіпси та клей

Почнемо з того, що всі тіпси зроблені з пластику. Я зараз не буду перераховувати види пластмас(полістирол, поліметилметакрилат), їх характеристики і так далі, мені здається вам це не цікаво і їх багато, я хочу донести, як це працює.

В нейл світі ми берем тіпс , приклеюємо на ніготь і отримуємо довгий пластиковий ніготь.
Що таке «гелеві» тіпси?

Це назва. Візьміть свої тіпси і зануріть в стаканчик з ацетоном. Вони розчиняться або підплавляться (залежить від часу експозиції та матеріалу). Я чесно скажу, скупила купу гелевих тіпс різних марок і проводила експеримент. Розчинились всі.
Візьміть шматок заполімеризованого гелю, яким ви робите нарощування (твердого гелю, не бази) і так само зануріть в ацетон. З ним нічого не станеться. Максимум помутніє.

Ще раз. Гелеві- це назва. Це не добре і не погано, і в мене немає цілі притопити виробників, у яких пластикові тіпси називаються гелеві. Так дійсно звучить привабливіше для покупця. А покупці в основній масі розбиратися в тонкощах бажання не мають. Почули гель, уявили собі що це гель для нарощування і купили. В маркетингу немає нічого поганого, це елемент продажу продукту. Тож у виробників або «гелеві» – це маркетинг, або вони не дуже в темі і просто повторюють за іншими.

До речі, якщо вже про тонкощі, то гель- це більше про фізичний стан речовини. Буває твердий стан, рідкий.
А буває гелевий: середнє між твердим і рідким. Тіпси в твердому стані в коробці. Навіть якщо їх наробили з гелю для нарощення (сумніваюсь). Можете таким чином самостійно собі коробку тіпс наклацати. Візміть верхню форму. Нанесіть гель, висушіть в лампі. Дістаньте з форми. У вас в руках тіпс. Але він буде досить хрупким, якщо ви обрали твердий гель і нанесли його тонко. Будуть у вас тіпси власного виробництва. Наскільки це економічно вигідно, враховуючи ціну гелю і ціну вашого робочого часу- це інше питання.
Якщо вже зовсім спростити – заполімеризований гель для нарощення -це пластик.

То на що ж клеїти тіпси? І ось тут починаються баталії. Хтось кричить що приклеювати потрібно на базу, хтось на клей, хтось на гель, хтось ще на щось. Яєчний білок також має функцію приклеювання, до речі. Спробуйте 2 серветки між собою склеїти білком, не віддереш потім..

Суть клею або бази в технології з тіпсами- це скріпити шматок пластику і ніготь так, щоб цей пластик не відпав через годину. База або клей підплавляє пластик і робить монолітом з тіпсою.
Ще раз, ЄДИНА задача бази в технології з тіпсами СКЛЕЇТИ. Все. Вам зручно- клейте на базу. Але базу нормальну обирайте. Наша Air base, наприклад. Я за клей. Наприклад клей на основі цианоакрилату (клеї для тіпс саме на цій основі) моментально стає інертним (не хімічно активним) при нормальній вологості приміщення і не приносить шкоди ні клієнту, ні майстру. Або за спеціальний УФ клей.

Матеріали, які швидко розчиняються в ацетоні (як бази) НЕ являються інертними і перші декілька годин прекрасно проникають в нігтьову пластину. Уявіть, що буде, якщо база не є якісною (їх багато). А потім пабліки завалені «у мого клієнта хімічний опік».
Обирати вам.

05.01.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. 8. Якщо Вас турбують гнійні запалення, прищики - патчі від акне. Гідроколоїдні патчі пришвидшують загоєння та створюють захисний бар'єр від забруднень запаленої ділянки. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності