Чи потрібен праймер ? ТАК!
Багато майстрів вважають, що праймер – це маркетинг і без нього покриття буде триматися. Але це зовсім не так. Давайте згадаємо етапи підготовки нігтя до покриття:
Після дезінфектора та знежирювача бафимо натуральний ніготь, тобто, видаляємо ліпідний шар, при цьому підіймаємо оніхобласти. Уявіть, що ви дивитесь на ніготь під мікроскопом:
Оніхобласти розташовані разом один до одного. Після бафа/пилки або фрези вони підіймаються і між ними з’явився простір. Якщо ще зрозуміліше: схоже на зростаючу траву. Земля- натуральний ніготь, трава- оніхобласти. Тепер уявіть, що ви виливаєте воду. Вода заповнить простір між травинками, витісняючи повітря. Праймер це і є вода
А якщо на траву покласти ковдру ? Між ковдрою та травинками залишиться повітря. А ковдра – це каучукова база, яка залишила сприятливі умови для мікроорганізмів (псевдомонії – плісняви). Якщо використовуєте рідку базу першим шаром втираючими рухами, можливо, плісняви можна уникнути.
По-друге, безкислотний праймер покращує адгезію між натуральним нігтем та каучуковою базою, працює, як двусторонній скотч.