Безсульфатний очищуючий шампунь

Я блондинка зі стажем. З 16 років я фарбувала волосся у білий колір. І вже точно знаю, що потрібно Барбі, та й загалом пошкодженому волоссю. Безсульфатний шампунь для пошкодженого та сухого волосся. Одна з крутих фішок нашого шампуню -екстракт хітозану.

Молекула хітозану містить у собі велику кількість вільних аміногруп, що дозволяє йому зв’язувати іони водню (усі пам’ятають, що вода, якою ми моєму волосся, має формулу Н2О, де Н-це водень) і набувати надлишкового позитивного заряду. Волосся ж має негативний заряд. За рахунок того, що плюс та мінус притягується, ми отримуємо міцне склеювання пошкоджень. Класно?

Кокосова олія: Жирні кислоти кокосової олії входять до складу ліпідного шару епідермісу. Він скріплює клітини, захищає шкіру від втрати вологи та атаки шкідливих речовин ззовні. З ослабленого волосся шампунь часто вимиває корисний білок. Жирні кислоти зв’язуються з білком, зміцнюють коріння та захищають від ламкості. Кокосова олія покриває волосся захисною плівкою і проникає всередину. Розгладжує лусочки, тому навіть сильно пошкоджене волосся блищить і виглядає доглянуто. Містить природний зволожувач – гіалуронову кислоту.
 Я категорично наполягаю, не наносити олію в чистому вигляді на волосся!! На жаль, деякі дівчатка, від нестачі інформації думають, що зроблять краще та наносять компоненти у чистому вигляді. Ви вбиваєте своє волосся. Напитавши пошкоджене волосся оліями, ви кардинально обтяжуєте їх і вони ламаються, не витримуючи власну вагу! У наших формулах враховано всі ці моменти! Технологи передбачають те, про що обивателі можуть навіть не здогадуватися.

Без гідролізованих протеїнів пшениці у цьому шампуні теж не обійшлося. А екстракт календули у складі вплине на шкіру голови: заспокоює чутливу шкіру, запускає процес клітинної регенерації і нормалізує роботу сальних залоз.

Щоб покращити та зберегти ефект використовуйте всю лінійку засобів для догляду за волоссям(особливо, якщо волосся пошкоджене) :
1. Безсульфатний шампунь для пошкодженого та сухого волосся+ шампунь за типом волосся (чергувати);
2. Бальзам для волосся ( за типом волосся)
3. Маска для волосся (маску потрібно закривати бальзамом!)
4. Філери (швидке
відновлення волосся)
5. Кератиновий флюїд (забезпечує блиск, гладкість та м’якість волоссю)
6. Термозахист ОБОВ’ЯЗКОВО (УФ та надмірне укладання феном/плойкою псують волосся)
7. Відлущуючий пілінг-скраб (1-2 рази на тиждень достатньо, щоб очистити шкіру голови від стайлінг-засобів та надлишку шкірного жиру

30.01.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. 8. Якщо Вас турбують гнійні запалення, прищики - патчі від акне. Гідроколоїдні патчі пришвидшують загоєння та створюють захисний бар'єр від забруднень запаленої ділянки. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024

Ти теж уникаєш парабенів, силіконів, PEG і мінеральної олії, бо "так кажуть блогери"? Розберемо, де правда, а де - міф:
  • ПАРАБЕНИ
Міф :Викликають рак, порушують гормони Факт: Один із найкраще досліджених консервантів у світі. Захищає формулу від бактерій і плісняви. Безпечний у дозволених дозах ! Альтернатива часто менш ефективна.
  • СИЛІКОНИ
Міф: Закупорюють пори, шкіра не дихає Факт : Інертні, гіпоалергенні речовини, які не взаємодіють із клітинами шкіри та не викликають алергій. Вони дають приємне ковзання, згладжують текстуру шкіри, роблять засіб комфортним у використанні. Без силіконів — не означає краще.
  • МІНЕРАЛЬНА ОЛІЯ
Міф :Токсичний нафтопродукт Факт: У косметиці — це фармакопейний інгредієнт найвищої очистки. Ідеальний барʼєрний компонент для чутливої шкіри.Використовується навіть у дитячих кремах !
  • PEG (поліетиленгліколь)
Міф: шкідливі для шкіри, токсичні. Факт: PEG — це велика група речовин, які використовуються як емульгатори, зволожувачі та провідники активних компонентів. Сучасні PEG — безпечні, виробляються за новими стандартами, а міфи про них — це відголоски старих технологій.
  • СИНТЕТИЧНІ ПАРИ (SLES)
Міф: Агресивні й сушать шкіру Факт: У правильній формулі — мʼякі й ефективні. Навіть "натуральні" ПАРи — це синтетика на основі кокосу або цукру. Все вирішує баланс ! Інгредієнти не бувають "поганими" чи "хорошими". Вони або доречні в конкретному продукті, або ні. Або працюють, або просто звучать красиво на упаковці. Мета Nika Zemlyanikina, як виробника - створювати косметику, де кожна молекула - на своєму місці й працює на результат.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності