Шампуні, які не містять сульфатів, очищають за рахунок натуральних компонентів. Органічні. Ті самі, які не руйнують гідроліпідний баланс шкіри голови і не вимивають кератин із волосся. Я назву вам плюси та мінуси, а ви вирішите, чи поставити його на свою полицю у ванній кімнаті:
➕Натуральність. Безсульфатні шампуні не накопичуються на шкірі голови, не закупорюють пори і не викликають неприємних наслідків у вигляді лупи, свербежу та алергії;
➕ Власницям сухого і жорсткого волосся безсульфатний шампунь дисциплінує волосся, робить його слухняним і гладким;
➕Не вимивають фарбу з волосся та підтримують ефект від кератину та ботоксу;
➕Надають “оздоровчий” ефект на волосся. Олії та екстракти живлять і відновлюють структуру волосся. При цьому, склади наших шампунів не розчиняють капсули при нарощеному волоссі.
➕ Мають anti frizz ефект. Компоненти захищають від “пухнасті”, сухості та статики.
До мінусів віднесу:
➖ Трохи більша витрата, ніж у шампуню з сульфатами;
➖ Погано очищають волосся від стайлінг-засобів. Якщо ви любите використовувати продукти для укладання (лак, пінка, пудра та інші), то повинні знати, що вони містять хімічні речовини, які необхідно змивати. На жаль, безсульфатні шампуні погано справляються з таким завданням, вони не можуть повністю розчинити хімікати. Тому використовуйте відлущуючий пілінг-скраб для шкіри голови перед миттям волосся. Додам, що я люблю чергувати шампуні. Декілька днів один, потім інший.