Давайте поговоримо про чисту олію для волосся. Не знаю, чи є щось гірше для слов’янського волосся..
Мода на олійні маски прийшла до нас з Азії. Потрібно розуміти, що у азіатів інша структура волосся. Вони щільні, гладкі та важкі. У них в 2 рази більше шарів кутикули. (так, у волосся вона також є)
А у нас, слов’ янок?
У більшості на голові – пух. Легкі та тонкі. Ще й зіпсовані водою та фарбуванням.
Що ви робите олією начитавшись бьюті-блогерів?
Вірно, обтяжуєте свій пух на голові. Волосинка напитується олією, стає тяжкою і обламується. Плюс олію важко вимити. А це протипоказано тонкому волоссю!
Особливо буде весело тим, хто робив курсом такі маски.
Привіт тим, які полюбляють наносити олію на шкіру голови проти випадіння. Олія закупорює волосяні фулікули, що сприяє утворенню сальних пробок. При цьому сальні залози продовжують виділяти себум, який не в змозі вийти назовні. І що далі? Він починає давити на кровоносні судини, пережимає їх, порушується живлення волосяної цибулини, що призводить до випадіння.
У вас гарне волосся, а не пух? Це класно. Але і вам потрібно знати, що чисті олії несумісні з термоукладкою, тому що олія горить при нагріванні. Виходить смажене волосся.
Якщо ви подумали : “Навіщо мені купляти повноцінний догляд за волоссям з оліями у складі, якщо я можу купити кокосову або олію ши та робити собі масочки” я вас засмучу. Ви ніколи не зможете зробити засіб, як в лабораторних умовах. Не тому що Ніка розумна, а ви ні. Це питання обладнання. В косметичних лабораторіях чисті олії розділюють на маленькі частинки та вводять у формулу. Вони не так забруднюють волосяні фулікули та не обтяжують волосся. Не горять при укладанні. Вища проникна здатність та саме та концентрація, яка надасть користь, а не шкоду.