Жирніє волосся?

Стаття про шампунь для жирного волосся. Це про мене. Щоранку я прокидалася раніше з брудною головою. І жоден шампунь навіть із найзахмарнішою вартістю не вирішував мою проблему. Ну що ж, хочеш зробити добре-зроби це сам.

Саліцилова кислота – важливий інгредієнт нашої формули. Це бета-гідроксикислота (BHA), що використовується в різних бьюті-засобах. Вперше саліцилову кислоту виділили з кори верби (salix з латинського перекладається як «верба»), але зараз її синтезують і промисловим способом, не скорочуючи популяцію дерев.

Зазвичай саліцилову кислоту розбавляють спиртом, тому багато хто помилково вважає її агресивним інгредієнтом! Але насправді головним агресором у цій комбінації є, звичайно, спирт!

Саліцилова кислота відрізняється тим, що працює не тільки на поверхні шкіри, а й проникає глибоко в пори завдяки своїй здатності розчинятися в жирі. Головна її функція – кератолітична, тобто, розм’якшення рогового шару шкіри. Говорячи простою мовою, саліцилова кислота розчиняє суміш із жиру та забруднень, який утримує разом відмерлі клітини верхнього шару епідермісу, себорейні утворення, частинки лупи та інші небажані прояви.

Частина  клітин при цьому відлущується, а зв’язки між рештою – слабшають, що допомагає іншим активним речовинам з шампуню проникати глибше в шкіру голови. Крім того, саліцилова кислота має яскраво виражений антибактеріальний ефект, що дуже важливо у догляді за жирною шкірою.

До речі, жирній шкірі дуже складно підібрати шампунь. Складніше, ніж сухий. Багато засобів містять компоненти, що підсушують, і в результаті через деякий час ми отримуємо зворотній ефект. Що я й спостерігала раніше. Також погіршують ситуацію стайлінг-засоби, які забруднюють шкіру голови, тому використовуйте відлущуючий пілінг-скраб для шкіри голови(1-2 рази на тиждень)

Екстракт алое використовується в дерматології, як заспокійливий та протизапальний засіб за рахунок тієї ж саліцилової кислоти у складі. При лікуванні шкірних хвороб алое поводиться дуже ефективно. Пояснюється це вмістом у м’якості рослини полісахариду ацеманнан, який стимулює вироблення макрофагів, що відіграють найважливішу роль у відновленні тканин. Тобто, ми знову вибрали засіб, який працює не поверхнево – підсушити, а в складнішому ланцюжку: саліцилова кислота проникає всередину, а ацеманнан стимулює відновлення.

Алое також має потужні протимікробні та протизапальні властивості, що допомагають збалансувати рівень pH шкіри голови. Свою проблему я вирішила цим шампунем. 

02.02.2024
Рекомендуємо прочитати
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. 8. Якщо Вас турбують гнійні запалення, прищики - патчі від акне. Гідроколоїдні патчі пришвидшують загоєння та створюють захисний бар'єр від забруднень запаленої ділянки. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності