Блог
Експертні статті про красу, здоров’я
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Сухість шкіри обумовлена порушеною цілістю гідроліпідного бар'єру, а також нестачею себуму - секрету вироблення сальних залоз. Такий специфічний стан обумовлений генетичним фактором або через використання неякісної косметики, як доглядової, так і декоративної. Ознаки сухої шкіри: ✔️Епідерміс досить чутливий ✔️Немає жирного блиску ✔️Немає видимих розширених пор ✔️Висипання та прищі відсутні ✔️Спостерігаються лущення ✔️Може бути присутнім почуття стягнутості ✔️Шкіра на дотик жорстка, схожа на папір ✔️Проявляються ранні ознаки старіння Завдяки порушенню роботи сальних залоз епідерміс позбавлений захисного бар'єру. Це провокує негативний вплив факторів довкілля на шкіру. Догляд з тм Nika Zemlyanikina 1. Очищення . Пінка для сухої шкіри або гель для чутливої шкіри. Дуже раджу забути про водопровідну воду, якщо у вас не стоять фільтри. 2. Тонізація . Тонік заспокійливий. Тонізація- дуже важливий етап, особливо для сухої шкіри. Не нехтуйте ним! Велика стаття про тоніки, прочитайте. 3. Крем живильний та СПФ. (Можна використовувати зволожуючий крем також) 4. Маска Детокс 1-2 рази на тиждень. Вона дуже класно повертає шкіру до життя. 5. Маска СОС. Максимально зволожує і живить. Можна використовувати хоч кожен день. 6. Рисовий скраб раз на тиждень. Суха шкіра також потребує відлущення, рисовий скраб зробить це максимально лагідно. 7. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму).
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Алгоритм догляду за жирною/комбі шкірою косметикою Nika Zemlyanikina: 1. Очищення . Гідрофільна олія. Пам’ятайте, що згідно законів хімії подібне розчиняється подібним. Тобто жир розчиняється жиром. Гідрофілка прекрасно розчиняє кожний жир (себум) і тональні креми/консилери. 2. Пінка для жирної/комбі шкіри або гель для вмивання для проблемної шкіри. Змиваємо залишки гідрофілки і бруду. Що з цих позицій краще- я не можу вам сказати. Склад різний, консистенція різна. Це взаємозамінні продукти, але порівнювати що вам більше сподобається доведеться індивідуально. 3. Тонік. З кислотами або для жирної шкіри (можна чергувати). Про тонік з кислотами є великий допис. Для висипань дуже класна річ, але є особливості користування. 4. Зволоження. Це обов’язковий етап проблемної шкіри! Не зволожуєте - шкіра продукцює більше себуму  і забиває пори. Тож наш зволожуючий крем обов’язково. СПФ крем також обов’язково . Як мінімум для того, щоб зменшити постакне. Стаття про СПФ. 5. Обов’язково додаємо наші маски з білою або чорною глиною 2-3 рази на тиждень. Теж є великий допис, почитайте. Бо економія глиною з аптеки вашому обличчу вилізе боком. 6. Рисовий скраб . 2-3 рази на тиждень. То є просто маст хев для шкіри. Дуже крутий засіб. Заборона користування при гнійних активних запаленнях. 7. Альгінатні маски. Хоч кожен день. 8. Якщо Вас турбують гнійні запалення, прищики - патчі від акне. Гідроколоїдні патчі пришвидшують загоєння та створюють захисний бар'єр від забруднень запаленої ділянки. Ви повинні розуміти, що не буває простих рішень: милом вмитися і бути красоткою. Перші позитивні зміни очікуємо приблизно через 3 місяці. При користуванні активними компонентами (які є і в нашій косметиці), можливе загострення висипань, то є НОРМАЛЬНО, шкіра очищується, треба перечекати період чистки і НЕ давити прищі. Цифра в паспорті значення НЕ має, косметика підбирається за потребами шкіри, а не за віком.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Почну з того, що зневодненою шкірою може бути будь-який тип шкіри, включаючи жирну. Багато разів в Директ писали «Допоможіть підібрати косметику, в мене суха шкіра», а після мого прохання вислати фото я бачила жирну зневоднену. Тож. Симптоматика зневодненої шкіри включає: ✔️Втрату еластичності та підвищення чутливості до подразників. ✔️Виникнення неминучого відчуття стягнутості, що викликає дискомфорт. ✔️Поява дрібних, але чітко окреслених за контуром зморшок (більш для сухої зневодненої стосується) ✔️Шелушіння, свербіж і подразнення. ✔️Тьмяний зовнішній вигляд Один із простих способів діагностики, доступний для застосування в домашніх умовах - щипковий тест, що дає наочні результати. Достатньо стиснути невелику ділянку на тілі або обличчі на кілька секунд, а потім відпустити її, спостерігаючи за тим, з якою швидкістю поверхня повернеться у вихідний стан. При зневодненні шкіра стає менш пружною, тому на те, щоб прийти в норму, їй потрібно більше часу, як правило, до 30 сек-хвилини. (Затискайте тільки шкіру!) Догляд з тм Nika Zemlyanikina: 1. Гель для вмивання зволожуючий ефект 2. Тонер зволожуючий зранку, ввечері по типу шкіри 3. Маска SOS товстим шаром 4. Альгінатні маски з гіалуроном 5. Крем зволожуючий  зранку, а на ніч - живильний.  ( СПФ  в день обов’язково!!!) 6. Маска для губ (сухість губ це один з показників зневодненої шкіри та організму) Після досягнення результату (при виконанні всіх рекомендацій він буде дуже швидко), замінюємо догляд по типу шкіри. А також обов’язково: 1. Пити воду. Навіть якщо не хочеться. Мінімум 1 л на добу, НЕ включаючи сюди суп і чай/компот 2. Встановлюємо зволожувач повітря 3. Не палимо, не п’ємо каву, не п’ємо алкоголь. Або ж максимально зменшуємо ці пункти.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Що її завжди потрібно ЗМИВАТИ! Чому? Бо вона містить міцели – мікроскопічні частинки, які притягують бруд, жир та макіяж. Якщо не змивати міцелярну воду, ці залишки, разом із частками міцел, залишаються на шкірі, що може викликати подразнення, забивання пор, сухість або навіть алергічні реакції. А основне, міцелярні води містять поверхнево-активні речовини (ПАВ), які негативно впливають на гідроліпідний бар’єр шкіри, якщо їх не змити. Після використання БУДЬ-ЯКОЇ міцелярної води варто обполоснути обличчя водою або використовувати тонік для нормалізації pH шкіри. (Цікава стаття про важливість тонізації шкіри читайте за посиланням) Чому рекламують, що змивати не потрібно? Ця афера давно розкрита: тому що, купівельна спроможність міцелярки буде падати за рахунок того, що покупець буде ідентифікувати міцелярку як плюс один додатковий засіб, який все одно потрібно змити, то «навіщо його купувати». Щоб завести продукт на ринок, довелось трішки прикрасити реалії. Покупець диктує умови ринку. Якщо абсолютна більшість покупців потребує «простоти використання»- він її отримує. Навіть таким шляхом. Добре це чи погано - вирішуйте самі. Але міцелярку, якщо користуєтесь, змивайте обовʼязково.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Вчені виявили в усіх тампонах світу свинець та мишʼяк. У всіх гігієнічних тампонах є 16 металів. Причому небезпечні свинець та мишʼяк були у підвищеній концентрації. Усього було вивчено 14 різних брендів. Концентрація свинцю була вищою у неорганічних тампонах, а мишʼяку - в органічних. І жодна категорія не мала стабільно низьких показників концентрації металів. Це із поганих новин.  Із хороших: є безпечна альтернатива. І це менструальні чаші, які рекомендують гінекологи. В них немає ЖОДНИХ токсичних складових.  Що я вам скажу особисто від себе, як виробника: я дуже довго чинила супротив їх спробувати. Прям дуже. Але цікавість перемогла. Перші дні я плювалась на них, чесно. Вірно її вставити - це був квест. Але як тільки я зрозуміла як це робиться, Боже, чого я не користувалась чашею раніше. Це просто шик, блиск і краса. Зранку в душі встановила, ввечері вийняла/промила - знову поставила на ніч. Я взагалі забуваю про «ці» дні.  Мабуть, ті хто досі не користувався, також зустрінуть з внутрішнім супротивом. Але я ДУЖЕ рекомендую спробувати. ДУЖЕ. Я не знайшла мінусів використання. Жодного. Економія також суттєва, 1 чаша вам на 10 років. Уявіть.  Чаші ТМ Nika Zemlyanikina виготовлені з медичного силікону найвищої якості. Загалом є різні , з різних матеріалів, різної щільності, з різною довжиною хвостика і так далі. Нюансів купа, я навіть не думала. Для своєї тм обрали в виробництво ті, які виявились найкомфортнішими для мене і моїх подружок, які приймали участь у тестуванні. Спробуйте!
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Якщо ви на пляжі або в басейні розпилюєте водні спреї на обличчя, то НЕ РОБІТЬ ТАК. Чому? -Вода, розпилена на обличчя, швидко випаровується, “забираючи” з собою природну вологу з вашої шкіри. Це призводить до значної сухості в майбутньому, особливо в умовах низької вологості або вітряної погоди. В результаті, ваша шкіра стає більш вразливою. (Знаєте як на Русі деревину сушили? Змочували водою і викладали на сонце).  -Часте використання водного спрею порушує природний гідроліпідний бар’єр шкіри. Цей важливий захисний шар допомагає утримувати вологу і захищає шкіру від шкідливих зовнішніх факторів. Пошкоджений бар’єр робить шкіру більш схильною до подразнень і пошкоджень. (Стаття про пошкодження епідермального барʼєру шкіри) -Охолоджуючий ефект від розпиленої води є тимчасовим. Швидке випаровування води з поверхні шкіри створює тимчасове відчуття прохолоди, але одночасно призводить до втрати ЩЕ БІЛЬШОЇ  кількості вологи. В результаті, після початкового полегшення, ви стикаєтесь в майбутньому з погіршенням стану шкіри. Єдиний можливий варіант використання будь-якого водного спрею, це одразу ЗАКРИТИ його зверху кремом, який має в складі утримуючі вологу компоненти. Так можна. А просто попшикати - ні.   
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Патчі з гіалуроновою кислотою – це SOS допомога для шкіри. Тобто той самий засіб, коли ви до 5 ранку танцювали на барній стійці, а на 9 ранку призначено зустріч і треба виглядати людиною. Або в літаку шкіра зневоднена і треба швидко наповнити вологою. Або набряки у вас дикі, тому що вчора солоних огірків наїлися (у цьому випадку краще прикласти патчі з холодильника). Основа гідрогелевих патчів - субстанція, отримана з бурих водоростей. І ця основа вже просочена активними концентратами. У нашому випадку, спрямованими на зволоження за рахунок гіалуронової кислоти у складі.

Принцип роботи патчів схожий з роботою компресу: за рахунок «подушки» активні речовини довше вбираються, повільніше висихають і краще проникають у шкіру. За рахунок щільного прилягання патчів до шкіри ми отримуємо поверхневі мікронабряки (не плутати з набряками, які створюють мішки під очима) і тому відбувається розгладжування зморшок. Тимчасове. Але й не слід чекати від патчів ефекту, як від пластичної хірургії. Тобто, це допомога SOS для шкіри з ознаками стресу.

Нагадаємо: концентрація речовини в патчах вище, ніж у багатьох кремах або сироватках. Інакше б вони не працювали так швидко.

Наносити патчі потрібно після очищення шкіри (гель/пінка/гідрофільна олія або ензимна пудра) та тонізації (тонік за типом шкіри). Патчі можна наносити не тільки на зону під очима, а на шию або носогубні складки.

Тримаємо патчі 15-20 хвилин і не перетримуємо, інакше вони витягнуть усю вологу зі шкіри і зроблять лише гірше. Патчі не повинні висохнути на шкірі!

Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Важлива інформація, повʼязана з новими законами ЄС по виводу ТРО (фотоініциатор) з гелевих матеріалів. Європейський Союз (ЄС) виводить фотоініціатор ТРО з використання з кількох причин, пов’язаних з його впливом на здоров’я людини та навколишнє середовище. Дослідження показали, що деякі фотоініціатори, включаючи ТРО, можуть бути канцерогенними, тобто викликати рак. Це робить їх використання небезпечним для працівників, які з ними контактують, і для кінцевих споживачів продукції.
  • ТРО може викликати алергічні реакції та подразнення шкіри при контакті, що становить ризик для працівників і користувачів кінцевої продукції.
  • Фотоініціатори, такі як ТРО, можуть бути стійкими в навколишньому середовищі і викликати забруднення водойм і ґрунту. Це може негативно впливати на водні організми та інші живі істоти.
  • Деякі з цих речовин можуть накопичуватися в організмах, що веде до довгострокових екологічних наслідків.
Все в світі змінюється, нові дослідження не стоять на місці. Раді бути в центрі цих подій і давати споживачам найкращу якість. Виведення ТРО з використання зумовлено поєднанням факторів, спрямованих на захист здоров’я людини і навколишнього середовища, а також прагненням відповідати сучасним регуляторним вимогам і стандартам. В Україні, нажаль, цих обмежень і в цілому регулювання немає, але з ТМ Nika Zemlyanikina ви можете бути впевнені в найвищих стандартах, ми вводимо нові формулі на території України також. Тому що Nika Zemlyanikina слідкує за всіма тенденціями особисто❤️ Нагадуємо, що  підприємство, одне з небагатьох, сертифіковано GMP (найвищі міжнародні стандарти якості), а продукти мають сертифікати ЄС. З турботою про споживача 😘.
Читати статтю
Nika Zemlyanikina
07.02.2024
Чи шкідлива кислота ? Однозначної відповіді немає. По-перше, яка кислота? По-друге, яка кількість кислоти? Тому що схожі назви можуть бути різними хімікатами. Метилметакрилова та етилметакрилова, наприклад. Або їх з'єднання. Чиста метилметакрилова  кислота найбільш небезпечніша, ніж її з'єднання. А не очищена кислота, тим більше. Виробники досі використовують ММА в своїх продуктах, тому що дешева. Матеріал, який має у складі ММА буде гарно триматися на нігтях, навіть при поганій підготовці натурального нігтя, навіть без праймерів. А якщо кислоти великий % - ідеальна адгезія на довгий термін. Чим небезпечна кислотність баз, особливо, при неправильній роботі з базами ? (вирівнювання нігтів великою кількістю бази) Для майстра: Метилметакрилат шкідливо впливає на центральну нервову систему, печінку, нирки; провокує алергічну реакцію очей, шкіри, носа, горла; викликає сильну головну біль, нудоту та дерматит. Для клієнта: дерматит, алергічні реакції, оніхолізіс, хімічний опік нігтьового ложа. Якщо у клієнта почалась алергія на базове/топове покриття, особливо, якщо вона сумісна з хімічним опіком, а майстер продовжує покривати нігті наслідки у клієнта будуть такі: По-перше, навіть якщо зробити перерву в покритті нігтів гель-лаком та замінити на якісні матеріали, організм  може зреагувати на алерген всеодно. Тобто, клієнту буде заборонено покривати гель-лаковою системою нігті на все життя. Ви повинні працювати тільки на якісних матеріалах! В продуктах TM Nika Zemlyanikina відсутні токсичні кислоти ММА, всі матеріали мають нейтральний склад та сертифіковані на державному рівні.
Читати статтю
Повідомити про наявність
Введіть свій Email і ми відправимо вам на пошту лист щойно товар з’явиться в наявності